يکشنبه ٠٧ آذر ١٤٠٠
بروزرسانی
1400/09/01
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 150606 | کل بازدید : 1443877 
اخبار > اثربخشی پروژه محافظت از کودکان در مقابل آسیب‌های اجتماعی موادمخدر
 


 

مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر

اثربخشی پروژه محافظت از کودکان در مقابل آسیب‌های اجتماعی موادمخدر

مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر از برگزاری جلسه نهایی پروژه محافظت از کودکان در مقابل آسیب‌های اجتماعی موادمخدر خبر داد و گفت: اثربخشی پروژه، مختص برنامه‌های مشترک سازمان های بین المللی در حوزه فرهنگی و پیشگیری انجام خواهد شد.

محمدمهدی اسماعیلی در گفتگو با روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: جلسه نهایی پروژه محافظت از کودکان در مقابل آسیب‌های اجتماعی موادمخدر در راستای برنامه‌های مشترک ستادمبارزه با موادمخدر با سازمان‌های بین‌المللی (دفتر مبارزه با مواد و جرم سازمان ملل متحد، دفتر یونیسف و سازمان جهانی بهداشت) و با مشارکت دستگاه های همکار با محویت اداره کل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر اجرایی شد.
وی افزود: قرار است تمامی ایرادات و مشکلات پرسشنامه های پروژه به صورت شفاف، به تفكيك و مکتوب از سوی دستگاه ها به دبیرخانه ستاد ارسال، تا اصلاحات نهایی انجام شود.
مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد ادامه داد: بر اساس مصوبات جلسه مقرر شد چارچوب، سطح بندی و ملاحظات لازم از سوی دستگاه های ملي همکار به صورت مکتوب به دبیرخانه ستاد در سه سطح (دستگاهی، کشوری و بین المللی) درحال انجام می‌باشد.
اسماعیلی بیان کرد. بر اساس مصوبات جلسه مقرر شد که تمام ابهامات موجود در شرح وظایف تفکیکی دستگاه‌هاي ملي، حجم نمونه‌ها، ظرفیت‌ها، جامعه هدف کاملاً (توسط مجریان) مشخص تا همکاری لازم برای اقدامات بعدی از سوی دستگاه هاي مربوطه انجام شود.
وی خاطرنشان کرد: اثربخشی پروژه، مختص برنامه های مشترک سازمان های بین المللی در حوزه فرهنگی و پیشگیری انجام خواهد شد و اهداف پروژه، هیچ‌گونه تداخلي در اهداف برنامه‌های داخلی کشور نخواهد داشت و صرفاً در راستای برنامه‌های مشترک بین‌المللی و با توافق طرفين، ارزیابی برنامه‌های سازمان های بین الملی مدنظر می باشد.

1400/08/17  -  ٠٩:٣٥ / شماره خبر : ٢٠٩١٠ / تعداد نمایش : 21


خروج
دسترسی سریع:
کتابخانه مرکزی
انتشارات دانشگاه
سامانه علم سنجی
کتابخانه دیجیتال
سامانه نوپا 
DSpace

تماس با ما:

آدرس : اوین بلوار دانشجو، خیابان کودکیار، دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی ، ساختمان فارابی، طبقه سوم، مرکز تحقیقات سوء مصرف مواد

کد پستی: 1985713834

تلفن های مرکز : 71732852-021 و 71732841-021

پست الکترونیکی: sadrc@uswr.ac.ir

 

دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعیمعاونت تحقیقات و فناوریفرم ارتباطآرشیو اخبارنقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences