سه شنبه ٢٧ مهر ١٤٠٠
بروزرسانی
1400/07/27
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 71722 | کل بازدید : 1428946 
اخبار > دکتر روناک میهن
 


 

سرپرست جدید مرکز تحقیقات سوء مصرف و وابستگی به مواد

دکتر روناک میهن

سرپرست مرکز تحقیقات "سوء مصرف و وابستگی به مواد" دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی منصوب شد.

 

اولین جلسه مرکز تحقیقات سوء مصرف و وابستگی به مواد در تاریخ 1400/5/11 با حضور اعضای گروه به منظور آشنایی و معارفه ایشان و همچنین بیان مختصری از اهداف مرکز و برنامه استراتژیک آن برگزار گردید.

   رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با صدور ابلاغی، دکتر " روناک میهن " عضو هیات علمی گروه روانپزشکی دانشگاه را به عنوان سرپرست مرکز تحقیقات "سوء مصرف و وابستگی به مواد" این دانشگاه منصوب کرد.

   به گزارش وبدای دانشگاه، در ابلاغیه صادره از سوی دکتر حمیدرضا خانکه خطاب به دکتر میهن آمده است، " نظر به تعهد، تخصص و شایستگی های سرکارعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم تحقیقات و فناوری، به عنوان سرپرست مرکز تحقیقات سوء مصرف و وابستگی به مواد تعیین می گردید ".

   گفتنی است؛ دکتر روناک میهن استادیار گروه روانپزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، از  چند سال پیش به عنوان ناظر آموزشی دوره اعتیاد دستیاری روانپزشکی دانشگاه، عضو کارگروه اخلاق دانشگاه، عضو هیات علمی پاره وقت مرکز تحقیقات سایکوز،  رئیس بخش نظام مافی (1) بیمارستان روانپزشکی رازی و عضو کمیته آموزشی این مرکز آموزشی و درمانی، فعالیت می کند.

    وی از سال 1397 تا 1399، در سمت معاون آموزشی و معاون پژوهشی مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی نیز خدمت کرده است.

   دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، از جمله دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت است که در سه حوزه " سلامت اجتماعی، توانبخشی و سلامت روانی " فعالیت می کند و دارای 8 مرکز تحقیقات " سوء مصرف و وابستگی به مواد، توانبخشی اعصاب اطفال، سایکوز، سالمندی، سلامت در حوادث و بلایا، ژنتیک، عوامل اجتماعی موثر بر سلامت (SDH) و مدیریت رفاه اجتماعی " می باشد.

 

1400/05/11  -  ١٣:٥٥ / شماره خبر : ١٩٨٨٥ / تعداد نمایش : 105


خروج
دسترسی سریع:
کتابخانه مرکزی
انتشارات دانشگاه
سامانه علم سنجی
کتابخانه دیجیتال
سامانه نوپا 
DSpace

تماس با ما:

آدرس : اوین بلوار دانشجو، خیابان کودکیار، دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی ، ساختمان فارابی، طبقه سوم، مرکز تحقیقات سوء مصرف مواد

کد پستی: 1985713834

تلفن های مرکز : 71732852-021 و 71732841-021

پست الکترونیکی: sadrc@uswr.ac.ir

 

دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعیمعاونت تحقیقات و فناوریفرم ارتباطآرشیو اخبارنقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences