سه شنبه ٢٧ مهر ١٤٠٠
بروزرسانی
1400/07/27
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 71716 | کل بازدید : 1428922 
اخبار > ساخت نخستین مددسرای فرامنطقه‌ای پایتخت
 


 

گرمخانه های جدید افتتاح می شود

ساخت نخستین مددسرای فرامنطقه‌ای پایتخت

عضو شورای شهر تهران با اشاره به ساخت نخستین مددسرای فرامنطقه‌ای پایتخت در محله حکیمیه گفت: 5 گرمخانه فرامنطقه‌ای براساس برنامه سوم توسعه برای پایتخت پیش‌بینی شده است.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به ساخت نخستین مددسرای فرامنطقه‌ای پایتخت در محله حکیمیه گفت: 5 گرمخانه فرامنطقه‌ای براساس برنامه سوم توسعه برای پایتخت پیش‌بینی شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از خبرگزاری فارس، الهام فخاری عضو شورای شهر تهران در مراسم کلنگ‌‌زنی اولین مددسرای فرامنطقه‌ای شهر تهران اظهار داشت:‌ با احداث بهره‌برداری از مددسرای فرامنطقه‌ای، ظرفیت تخصصی برای بازگشت افراد آسیب‌دیده به زندگی سالم با توانمندی‌های بیشتر فراهم می‌شود. 

وی افزود:‌ این مکان‌ها به عنوان خانه امن و امید جهت بازگشت آسیب دیدگان به زندگی جدید را فراهم می‌کند. در برنامه سوم توسعه ساخت 5 گرمخانه فرامنطقه‌ای برای پایتخت پیش‌بینی شد که به زودی کلنگ‌زنی آنها انجام می‌گیرد.

همچنین در این مراسم،‌ محمدرضا جوادی یگانه معاون شهردار تهران گفت:‌ کلنگ احداث نخستین گرمخانه سال 83 در تهران زده شد و گرمخانه‌های دائمی و فرامنطقه‌ای، شبانه‌روزی و بانوان مورد احداث قرار گرفت. 

وی بیان داشت: امکانات لازم در حال حاضر در گرمخانه‌ها برای استفاده سالمندان و معلولان چندان دیده نشده و بر همین اساس کمیته‌ای تشکیل گرفته و برای بی‌پناهان اقدامات  جدیدی انجام گیرد. 

همچنین محمد محمددوست شهردار منطقه 4 که نخستین مددسرای فرامنطقه‌ای در این منطقه راه‌اندازی می‌شود، گفت: این مسئله در تحقق شعار تهران شهری برای همه است و این مددسرا را در محله حکیمیه افتتاح خواهیم کرد. 

وی گفت:‌ توسعه فضاهای امن برای افراد آسیب‌دیده مدنظر قرار گرفته و گسترش خواهد یافت. 

1400/02/11  -  ١٢:١٧ / شماره خبر : ١٩٠٣٧ / تعداد نمایش : 34


خروج
دسترسی سریع:
کتابخانه مرکزی
انتشارات دانشگاه
سامانه علم سنجی
کتابخانه دیجیتال
سامانه نوپا 
DSpace

تماس با ما:

آدرس : اوین بلوار دانشجو، خیابان کودکیار، دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی ، ساختمان فارابی، طبقه سوم، مرکز تحقیقات سوء مصرف مواد

کد پستی: 1985713834

تلفن های مرکز : 71732852-021 و 71732841-021

پست الکترونیکی: sadrc@uswr.ac.ir

 

دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعیمعاونت تحقیقات و فناوریفرم ارتباطآرشیو اخبارنقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences