جمعه ٠٨ بهمن ١٤٠٠
بروزرسانی
1400/11/06
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 74751 | کل بازدید : 1470694 
اخبار > افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی بودجه ستاد مبارزه با موادمخدر در لایحه پیشنهادی
 


 

دبیر کل ستاد مبارزه با موادمخدر خبر داد:

افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی بودجه ستاد مبارزه با موادمخدر در لایحه پیشنهادی

در رابطه با بحث بودجه ستاد مبارزه با مواد مخدر تعاملاتی با نمایندگان مجلس داشته‌ایم. امیدواریم بودجه این ستاد در لایحه پیشنهادی در صحن مجلس نیز به تصویب برسد. بودجه‌های مستقیم ستاد مبارزه با مواد مخدر حدود 30 تا 40 درصد افزایش داشته است.

دبیر کل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: بودجه‌های مستقیم ستاد مبارزه با موادمخدر در لایحه پیشنهادی حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از خبرگزاری تسنیم، اسکندر مؤمنی با اشاره به افزایش بودجه ستاد مبارزه با مواد مخدر در لایحه پیشنهادی، اظهار کرد: با حمایت دولت محترم و پیگیری‌های صورت گرفته بودجه مقابله و مبارزه با مواد مخدر برای سال آینده، نسبت به  سال جاری در لایحه پیشنهادی دولت افزایش داشته است البته پیگیر هستیم که ان‌شاءالله این بودجه پیشنهادی در مجلس نیز به تصویب برسد.

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پاسخ به این سؤال که بودجه مذکور برای اقدامات چهارگانه ستاد مقابله با موادمخدر مبنی بر مقابله هدفمند، درمان مؤثر، اقدامات پیشگیرانه و توانمدسازی معتادان کفایت می‌کند، گفت: اگر همین لایحه بودجه پیش‌بینی شده به تصویب برسد و به ستاد مبارزه با مواد مخدر داده شود، می‌توانیم برنامه‌های پیش‌رو ستاد را جلو ببریم همچنین اگر قانون به کمک ما بیاید و اصلاح شود (قوانین مربوط به مبارزه با موادمخدر)، کمک شایانی برای مصرف هدفمند بودجه خواهد داشت.

این مقام مسئول با بیان اینکه حوزه مواد مخدر دغدغه عمومی است و در رابطه با بحث بودجه ستاد مبارزه با مواد مخدر تعاملاتی با نمایندگان مجلس داشته‌ایم، ابراز امیدواری کرد که بودجه این ستاد در لایحه پیشنهادی در صحن مجلس نیز به تصویب برسد و گفت: بودجه‌های مستقیم ستاد مبارزه با مواد مخدر حدود 30 تا 40 درصد افزایش داشته است.

 

1399/12/10  -  ٠٩:٠٥ / شماره خبر : ١٨٥٤٩ / تعداد نمایش : 62


خروج
دسترسی سریع:
کتابخانه مرکزی
انتشارات دانشگاه
سامانه علم سنجی
کتابخانه دیجیتال
سامانه نوپا 
DSpace

تماس با ما:

آدرس : اوین بلوار دانشجو، خیابان کودکیار، دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی ، ساختمان فارابی، طبقه سوم، مرکز تحقیقات سوء مصرف مواد

کد پستی: 1985713834

تلفن های مرکز : 71732852-021 و 71732841-021

پست الکترونیکی: sadrc@uswr.ac.ir

 

دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعیمعاونت تحقیقات و فناوریفرم ارتباطآرشیو اخبارنقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences