دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩
بروزرسانی
1399/09/04
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 136004 | کل بازدید : 1286719 
اخبار > امضا تفاهم نامه سه جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر
 


 

امضا تفاهم نامه سه جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر

امضا تفاهم نامه سه جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر

تفاهم نامه همکاری میان ستاد مبارزه با مواد مخدر، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت شتاب دهنده دانش بنیان سیوان در حوزه مبارزه با مواد مخدر امضا شد.

تفاهم نامه همکاری میان ستاد مبارزه با مواد مخدر، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت شتاب دهنده دانش بنیان سیوان در حوزه مبارزه با مواد مخدر امضا شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ هدف از انعقاد این تفاهم نامه حمایت از ایجاد و راه اندازی مرکز شتاب دهی بازیگران زندگی و حمایت از فعالیت‌های مربوط به این شتاب دهنده در حوزه مبارزه با مواد مخدر است.


این تفاهم نامه میان امیرحسین یاوری معاون کاهش تقاضا و مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر، اسماعیل قادری فر رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و امیر سرکندی رئیس هیئت مدیره شرکت شتاب دهی هوشمند پیشگام سیوان امضا شد.


براساس این تفاهم نامه سه جانبه، معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری متعهد شد سه میلیارد تومان تسهیلات برای سرمایه گذاری تیم‌ها مطابق برنامه ارائه شده شرکت سیوان اختصاص دهد.


ستاد مبارزه با مواد مخدر هم متعهد شد مکان موردنیاز برای راه اندازی مرکز نوآوری بازیگران زندگی را به عهده گیرد و نیاز‌ها و مسائل مرتبط با موضوع مبارزه با مواد مخدر و تشریح محیط برای استارتاپ‌ها برای ایده پردازی و توسعه محصول را اعلام کند.


شرکت سیوان هم متعهد شد شتاب دهنده بازیگران زندگی را راه اندازی و مربیان و مشاوران تخصصی را از مرحله آزمایشگاهی تا صنعت تامین کند.


معاون کاهش تقاضا و مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر در این مراسم گفت: ما در ستاد پس از راهبرد‌های انکار، مقابله و درمان هم اکنون در حال اجرای راهبرد پیشگیری هستیم و با توجه به فعالیت نسل جوان در فضای مجازی می‌توانیم از استارتاپ‌ها در خصوص پیشگیری از کشیده شدن جوانان به بحث اعتیاد جلوگیری کنیم.


آقای یاوری افزود: قطعا در زمینه مقابله با شبکه توزیع مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر و استفاده از ظرفیت‌ها و مشارکت‌های مردمی می‌توان از شتابگر‌های حوزه اعتیاد استفاده قابل توجهی کرد.

1399/08/30  -  ١٩:٣٠ / شماره خبر : ١٧٧٧١ / تعداد نمایش : 14


خروج
دسترسی سریع

کتابخانه مرکزی
انتشارات دانشگاه
سامانه علم سنجی
کتابخانه دیجیتال
سامانه نوپا 
DSpace

آدرس : اوین بلوار دانشجو، خیابان کودکیار، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، ساختمان فارابی، طبقه سوم  - تلفن های مرکز : 71732852-021 و 71732841-021

دانشگاه علوم بهزیستی...معاونت تحقیقات و فناوریفرم ارتباطآرشیو اخبارنقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences