دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩
بروزرسانی
1398/12/03
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 125468 | کل بازدید : 1126055 
اخبار > فرقی ندارد که بهاران توسط شهرداری اداره شود یا بهزیستی
 


 

استاندار تهران:

فرقی ندارد که بهاران توسط شهرداری اداره شود یا بهزیستی

در قانون گفته شده که شهرداری تهران مکلف است نسبت به جامع پذیر کردن، توانمندسازی و اجتماع پذیر شدن معتادان اقدام کند.حالا این کار یا باید توسط مراکز در اختیار شهرداری انجام شود و یا آن را به سایر دستگاه‌ها واگذار کند.

محسنی بندپی در واکنش به چالش‌های پیش آمده بین شهرداری و بهزیستی برای اداره مراکز بهاران توضیحاتی داد.

به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بالاخره سرنوشت مراکز بهاران به کجا رسید و متولی اصلی شهرداری است یا بهزیستی؟ گفت: در قانون برنامه ششم برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی تکلیفی بر عهده دستگاه‌های مختلف اعم از استانداری، فرمانداری، شهرداری و بهزیستی قرار گرفته است، لذا مبارزه با آسیب‌های اجتماعی یک کار تیمی است که نیازمند همکاری این دستگاه‌ها با یکدیگر است.

استاندار تهران با تأکید بر اینکه در این قانون گفته شده که شهرداری تهران مکلف است نسبت به جامع پذیر کردن، توانمندسازی و اجتماع پذیر شدن معتادان اقدام کند، اظهار کرد: حالا این کار یا باید توسط مراکز در اختیار شهرداری انجام شود و یا آن را به سایر دستگاه‌ها واگذار کند.

وی با تأکید بر اینکه خواسته ما هم این است که این کار انجام شود، بیان کرد: حالا فرقی نمی‌کند که شهرداری خود این کار را انجام دهد و یا آن را به سایر دستگاه‌ها واگذار کند.

منبع :

1398/09/04  -  ١١:٤٤ / شماره خبر : ١٥٥٦٢ / تعداد نمایش : 56


خروج
دسترسی سریع

کتابخانه مرکزی
انتشارات دانشگاه
سامانه علم سنجی
کتابخانه دیجیتال
سامانه نوپا 
DSpace

آدرس : اوین بلوار دانشجو، خیابان کودکیار، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، ساختمان فارابی، طبقه سوم  - تلفن های مرکز : 71732852-021 و 71732841-021

دانشگاه علوم بهزیستی...معاونت تحقیقات و فناوریفرم ارتباطآرشیو اخبارنقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences