جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
بروزرسانی
1398/09/11
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 121537 | کل بازدید : 1076071 
اخبار > اعطای تسهيلات اشتغال‌زايي به كارگاه‌هایي كه از بهبود يافتگان حمایت کنند
 


 

تسهیلات اشتغال زایی برای بهبود یافتگان

اعطای تسهيلات اشتغال‌زايي به كارگاه‌هایي كه از بهبود يافتگان حمایت کنند

دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان لرستان از اعطای تسهيلات اشتغال‌زايي به كارگاه‌هایي كه از بهبوديافتگان حمایت کنند و آنان به کار گیرند، خبر داد.

دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان لرستان از اعطای تسهيلات اشتغال‌زايي به كارگاه‌هایي كه از بهبوديافتگان حمایت کنند و آنان به کار گیرند، خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان؛ مجتبي بيرانوند در جلسه كميته تخصصي توسعه مشاركت‌هاي مردمي و سازمان‌هاي مردم‌نهاد حوزه مبارزه با اعتياد كه در محل استانداري لرستان و به رياست معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري برگزار شد، اظهار داشت: كارگاه‌هاي اشتغال‌زايي كه افراد بهبوديافته را به کار گیرند، برابر تدابير ستاد مبارزه با مواد مخدر در ازاي اشتغال هر بهبوديافته، مبلغ ده ميليون تومان از طريق صندوق كارآفريني اميد و ساير بانك‌هاي طرف قرارداد ستاد مركز، تسهيلات کم بهره دریافت می‌کنند.


وی افزود: همچنین 50 درصد حق بيمه كارفرماياني كه بهبوديافتگان را در كارگاه خود مشغول به كار کنند، با تامين اعتبار از سوي ستاد و از طريق شورا پرداخت می‌شود.


دبیر شورا در پایان گفت: از دستگاه‌هاي عضو كميته بالاخص اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان و نيز سازمان صنعت، معدن و تجارت استان انتظار داريم نسبت به شناسایی و ارسال ليست كارگاه‌هاي مذكور به اين شورا اقدام کنند.

منبع :

1397/08/14  -  ١١:٠٦ / شماره خبر : ١٢٩٨٥ / تعداد نمایش : 77


خروج
دسترسی سریع

کتابخانه مرکزی
انتشارات دانشگاه
سامانه علم سنجی
کتابخانه دیجیتال
سامانه نوپا 
DSpace

آدرس : اوین بلوار دانشجو، خیابان کودکیار، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، ساختمان فارابی، طبقه سوم  - تلفن های مرکز : 71732852-021 و 71732841-021

دانشگاه علوم بهزیستی...معاونت تحقیقات و فناوریفرم ارتباطآرشیو اخبارنقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences