جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
بروزرسانی
1398/09/11
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 121526 | کل بازدید : 1075804 
اخبار > دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ایلام گفت
 


 

بهزیستی ایلام موفق به کسب رتبه چهارم كشور در حوزه پيشگيري از اعتياد شد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ایلام گفت

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ایلام گفت: اداره کل بهزیستی استان موفق به کسب عنوان چهارم در حوزه پیشگیری از اعتیاد شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ایلام گفت: اداره کل بهزیستی استان موفق به کسب عنوان چهارم در حوزه پیشگیری از اعتیاد شد.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ایلام؛ فهد کمالوندی در جلسه كميته فرهنگي پيشگيري استان که با محوریت " بررسي اقدامات فرهنگی و پیشگیری صورت گرفته در شش ماهه اول سال 1397" برگزار شد، ضمن تبریک به اداره کل بهزیستی جهت کسب رتبه چهارمی کشور در حوزه پیشگیری از اعتیاد، اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی و پیشگیری را ارزنده خواند و گفت: این اقدامات که به ویژه در پارک‌ها و فضاهای عمومی به منظور اطلاع‌رسانی به خانواده‌ها و نشاط اجتماعی انجام شده است، بسیار اثرگذار بوده است.


وی افزود: قانونی شدن مصرف "ماری‌جوانا" در برخی کشورها، مشکلاتی را برای تغییر الگوی مصرف کنندگان مواد مخدر به وجود خواهد آورد كه می‌بایست اقدامات پیشگیرانه با جدیت دنبال و انجام شوند و همچنین از ظرفیت دستگاه‌های متولی استفاده شود.

منبع :

1397/08/12  -  ١٢:٠٢ / شماره خبر : ١٢٩٥٨ / تعداد نمایش : 69


خروج
دسترسی سریع

کتابخانه مرکزی
انتشارات دانشگاه
سامانه علم سنجی
کتابخانه دیجیتال
سامانه نوپا 
DSpace

آدرس : اوین بلوار دانشجو، خیابان کودکیار، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، ساختمان فارابی، طبقه سوم  - تلفن های مرکز : 71732852-021 و 71732841-021

دانشگاه علوم بهزیستی...معاونت تحقیقات و فناوریفرم ارتباطآرشیو اخبارنقشه سایت

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences